Bazénový set - výhodný Startovací set Laguna


/            

Bazénový set Laguna je startovací, kompletní sada bazénové chemie k zahájení sezóny a uvedení bazénu do provozu s následnou průběžnou údržbou bazénové vody. Cenově zvýhodněný bazénový set obsahuje přípravky: Laguna Chlor Šok, Laguna pH Minus nebo pH Plus, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1.

Laguna Chlor Šok - rychlá šoková dezinfekce vody při pravidelném i extrémním provozu vhodná také jako první startovací dávka. Spolehlivě likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě.

Laguna pH Minus - snížení pH bazénové vody. Udržuje kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimální působení chlorové dezinfekce a také dalších přípravků pro úpravu bazénové vody.

Laguna pH Plus – zvýšení pH bazénové vody. Pomáhá udržet kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimální působení chlorové dezinfekce a ostatních pomocným přípravků upravujících kvalitu bazénové vody.

Laguna Triplex tablety – multifunkční tablety do bazénu. Zajistí dezinfekci bazénové vody, zabrání přemnožení řas, odstraní nečistoty vločkováním. Komplexní průběžná údržba bazénové vody za běžných provozních podmínek.

Laguna Tester pro bazény 4v1
– papírové proužky pro stanovení obsahu volného i celkového chloru, změří hodnotu pH a celkovou alkalinitu vody v bazénu.

Dostupná balení: krabice - set 4 produktů

 
 Bazénový set Laguna - KOH-IN          

 


 

 Laguna bazénová chemie a příslušenství KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru