Hlavní obsah stránky

Bazénová chemie Cranit

Bazénová chemie Cranit - zjednodušené řešení údržby Vašeho bazénu! Bazénová chemie s dezinfekčním účinkem na bázi chloru vychází z výrobkové řady Laguna a rovněž nabízí vysokou kvalitu, navíc za příjemnější cenu. Typy balení předurčují tyto výrobky pro spotřebitele s menšími bazény tedy pro hobby použití, ale současně pro zákazníky s požadavky na bazénovou chemii vyšší třídy. Produkty Cranit lze případně kombinovat s chemií Laguna.   

 

Aktuální nabídka bazénové chemie Cranit:

 

pH minus Cranit - snížení pH bazénové vody

pH minus Cranit je bazénová chemie určená ke snížení hodnoty pH bazénové vody. Cranit pH minus se aplikuje při prvním napouštění bazénu i jeho dopouštění. Úprava pH je důležitá pro správnou funkci bazénové chemie - především pak chlórových dezinfekčních přípravků! Produkt je slučitelný s chlórovou i bezchlórovou dezinfekcí.

 

pH plus Cranit - zvýšení pH bazénové vody

pH plus Cranit je bazénová chemie určená ke zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Cranit pH plus se aplikuje při prvním napouštění bazénu a dále vždy při každém jeho dopouštění. Úprava pH je důležitá pro správnou funkci bazénové chemie - především pak chlórových dezinfekčních přípravků! Granulát je slučitelný s chlórovou i bezchlórovou dezinfekcí.

 

Chlor šok Cranit - chlór do bazénu

Chlor šok Cranit - chlór do bazénu ve formě granulátu pro celosezónní průběžnou údržbu všech typů bazénů a v případě potřeby pro jednorázovou šokovou dezinfekci bazénové vody. Cranit Chlor šok rychle likviduje řasy, bakterie, viry a jiné mikroorganizmy.

 

Triplex tablety Cranit - multifunkční údržba bazénu

Triplex tablety multifunkční bazénová chemie pro celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody. Tablety do bazénu dezinfikují, vyvločkují nečistoty flokulací, likviduje řasy a zabraňuje jejich růstu. Cranit Triplex tablety pro údržbu bazénu za běžných podmínek.

 

Quatro tablety Cranit - multifunkční komplexní údržba bazénu

Multifunkční tablety Cranit Quatro. Moderní víceúčelový přípravek bazénové chemie pro celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody. Cranit Quatro tablety zajistí průběžnou dezinfekci, likviduje bakterie a řasy, zabraňuje jejich růstu, vyvločkuje nečistoty a stabilizuje aktivní chlor.

 

Cranit Proti řasám v bazénu

Cranit Proti řasám je bazénová chemie sloužící k zabránění růstu řas a také k jejich likvidaci. Kapalný přípravek působí na většinu řas. Použitím přípravku zabráníte vzniku zelené vody v bazénu! Produkt lze použít v kombinaci s dezinfekčními přípravky.

 

Cranit Flokul ULTRA - vločkovač do bazénu

Vločkovač do bazénu Cranit Flokul ULTRA k odstranění zákalu bazénové vody vyvločkováním nečistot. Zvyšuje účinnost pískového filtru. Použitím vločkovače se voda stává průzračně čistou. Vločkovač do bazénu je slučitelný s chlórovou i bezchlórovou bazénovou chemií.

 

Zazimování bazénu - Cranit Zima

Zazimování bazénu a údržba bazénu v zimním období. Cranit Zima proti usazování vápenatých usazenin, tvorbě řas nebo bakterií a usnadnění čištění bazénu na jaře. Zachová kvalitu bazénové vody za vynaložení minimálních investic.

 

Tester Cranit 4 v 1 - tester bazénové vody

Bazénový tester Cranit 4 v 1 - identifikační proužek pro zjištění celkového i volného chlóru, pH a celkové alkalinity. Bazénový tester změří všechny potřebné hodnoty jednoduše, spolehlivě a najednou.

 

 

 

Kontaktní formulář
 

Nahoru