Hlavní obsah stránky

Plachty na bazén - solární plachty, krycí plachty, bazénové sítě, geotextilní podložky pod bazén

Plachty na bazén - sortiment zahrnující veškerá možná použití týkající se Vašeho bazénu. Dodáváme značkové plachty na bazén Laguna a dále výrobky Flobal které jsou známy především profesionální kvalitou a v našem podání i vynikající cenou. Tyto produkty nabízejí vysokou užitnou hodnotu a dlouhou životnost díky tuzemskému materiálu, gramáži i UV stabilizaci. Nabízíme také sortiment univerzálních zimních plachet na bazén vhodných pro celoroční využití. 

 

Aktuální nabídka:

 

Solární plachty na bazén

Solární plachty profesionální kvality vyrobené v ČR!  Vyrobeny z plovoucí bublinkové folie o síle 180 - 200 mic. Solární plachty v barvě modré i černé. UV ochrana pro maximální odolnost a mnoho sezón spokojeného použití.

 

Krycí plachty na bazén

Krycí plachty rovněž domácí produkce. Standartní rozměry v provedení kruh i ovál v barvě modré i černé. Krycí plachty na bazén jsou rovněž ošetřeny UV stabilizací.

 

Zimní plachty na bazén

Zimní plachty na bazén z odolné folie 200 g/m2. Vhodná alternativa i pro celoroční používání. Zimní plachty jsou mrazuvzdorné, odolné větru, pevné ale přiměřeně lehké, UV stabilizace je samozřejmostí.

 

Krycí sítě na bazén

Lehké krycí sítě zabrání spadu nečistot do bazénu, jednoduše se instalují. Krycí sítě jsou vyrobeny z PE-HD materiálu s povrchovou UV úpravou. Ideální v kombinaci se solárními bazénovými plachtami.

 

Podložky pod bazén

Podložky pod bazén chránící nejen před poškozením. Podložky jsou vyrobeny pro bazény kruh i ovál standartních rozměrů a jsou dodávány ve dvou gramážích 200 a 300g/m2. Materiálem je 100% PP pro maximální životnost!

 

 

 

 

Kontaktní formulář
 

Nahoru