Hlavní obsah stránky

Bezchlorová bazénová chemie

Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI je založena na dezinfekčním účinku na bázi aktivního kyslíku a stříbra. Jedná se o bezchlorovou chemii do bazénu, která je velmi vhodná pro citlivé osoby a děti, ideální pro dětské bazénky s možností přechodného využití. Přípravky bezchlorové dezinfekce Laguna OXI se bez negativních účinků kombinují s ostatními produkty bazénové chemie Laguna chlor. Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI je šetrná vůči materiálům bazénu a je biologicky odbouratelná. Kvalita je v souladu s obchodní značkou Laguna.

 

Aktuální nabídka bezchlorové bazénové chemie Laguna OXI:

 

Laguna OXI junior - bezchlorová dezinfekce bazénové vody

Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI junior je kyslíková průběžná dezinfekce bazénové vody. Bezchlorová chemie Laguna OXI je maximálně šetrná vůči lidskému organizmu, životnímu prostředí a je neagresivní k materiálům bazénu. Lze kombinovat s ostatními přípravky značky Laguna na úpravu bazénové vody.

 

Laguna OXI šok - bezchlorová šoková dezinfekce bazénové vody

Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI šok je kyslíková okamžitá - šoková dezinfekce bazénové vody. Ideální při vysokém zatížení bazénu koupajícími nebo s ohledem na extrémní počasí. Bezchlorová chemie Laguna OXI je maximálně šetrná vůči lidskému organizmu, životnímu prostředí a je neagresivní k materiálům bazénu. Lze kombinovat s ostatními přípravky značky Laguna na úpravu bazénové vody.

 

Laguna OXI tester kapkový - aktivní kyslík a pH

Kapkový tester Laguna OXI pro měření aktivního kyslíku a pH bazénové vody ošetřené bezchlorovou bazénovou chemií.

 

Není vhodné používat současně chlorovou a bezchlorovou dezinfekci!

 

 

 

Kontaktní formulář




 

Nahoru