Hlavní obsah stránky

Bazénová chemie Laguna

Bazénová chemie Laguna představuje ucelenou a kompletní řadu chemie do bazénu. Dezinfekční účinek na bázi chloru je sladěný v návaznosti na působení dalších výrobků stejné produktové řady a také s ohledem na zdraví člověka.
Neustálý vývoj bazénové chemie Laguna a precizní výroba zaručuje vysokou užitnou hodnotu pro běžného spotřebitele i v rámci profesionálního užití. Bez problémů zvládá extrémní podmínky s ohledem na počasí nebo zatížení bazénu vysokým počtem koupajících. Bazénová chemie Laguna patří k současné špičce na trhu!

 

Aktuální nabídka bazénové chemie Laguna - chlor:

 

Bazénový set - výhodný Startovací set Laguna

Laguna Startovací set - bazénová chemie určená jako kompletní sada k zahájení sezóny. Cenově zvýhodněný bazénový set obsahuje přípravky: Laguna pH minus - plus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1.

 

pH Minus Laguna - snížení pH v bazénu

Laguna pH Minus - přípravek na snížení pH vody v bazénu. Udrží rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimální účinky chloru a ostatní bazénové chemie. Pravidelná údržba bazénu, při jeho prvním napuštění nebo dalším dopouštění. Slučitelný s chlorovou i bezchlorovou dezinfekcí.


pH Plus Laguna - zvýšení pH v bazénu

Laguna pH Plus - bazénová chemie na zvýšení pH vody v bazénu. Pomáhá udržet pH 6,8 – 7,6 pro optimální účinky chloru a ostatní bazénové chemie. Pravidelná údržba bazénu, při jeho prvním napuštění nebo dalším dopouštění. Slučitelný s chlorovou i bezchlorovou dezinfekcí.


Chlor Šok Laguna - šokový chlor do bazénu

Laguna Chlor Šok - bazénová chemie k rychlé dezinfekci bazénové vody při pravidelném provozu a za extrémních podmínek. Laguna chlor šok v krátké době likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Vhodný k aplikaci ihned po napuštění bazénu.


Laguna Modrý Šíp - velmi rychlá dezinfekce bazénu

Modrý Šíp Laguna - bazénová chemie pro velmi rychlou a silnou šokovou dezinfekci bazénové vody. Vhodné použití především za extrémních provozních podmínek. Rychlý úbytek přebytečného chloru umožní koupání krátce po aplikaci.


Chlorové tablety Laguna - základní tablety do bazénu

Laguna Chlorové tablety - základní dezinfekční produkt bazénové chemie určený pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Zabraňuje tvorbě řas nebo bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna se používají ihned po předchozí šokové dezinfekci.


Chlorové tablety Laguna Mini - tablety do malých bazénů

Laguna Mini Chlorové tablety - základní dezinfekční bazénová chemie pro celosezónní údržbu vody především menších a dětských bazénků. Zabraňuje tvorbě řas nebo bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna Mini se používají ihned po předchozí šokové dezinfekci.


Triplex tablety Laguna - multifunkční tablety do bazénu

Tablety do bazénu s trojím účinkem: dezinfekce, předcházejí vzniku řas, odstraní nečistoty vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3 v 1 multifunkční tablety do bazénu zajistí komplexní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.


Laguna Triplex tablety Mini - multifunkční tablety do malých bazénů

Tablety do bazénu Mini s trojím účinkem: dezinfekce, předcházejí vzniku řas, odstraní nečistoty vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3 v 1 multifunkční tablety do bazénu zajistí komplexní průběžnou údržbu vody především menších a dětských bazénků za běžných provozních podmínek.


Laguna Quatro tablety - multifunkční tablety do bazénu

Tablety do bazénu se čtyřmi účinky: dezinfekce, likvidují řasy, odstraní nečistoty vločkováním a stabilizují chlor. Laguna Quatro 4 v 1 multifunkční tablety do bazénu plně zajistí průběžnou údržbu bazénové vody za běžného provozu.


Laguna ALG - přípravek proti řasám

Přípravek proti řasám Laguna ALG, prevence a likvidace řasy v bazénu. Produkt určený k aplikaci ihned po napuštění, při pravidelném provozu i extrémním zatížení bazénu. S baktericidními účinky. Slučitelný s chlorovou i bezchlorovou bazénovou chemií. Šetrný vůči lidskému organizmu.


Laguna ALG Blue - likvidace řasy v bazénu

Řasy v bazénu účinně a rychle zlikviduje přípravek Laguna ALG Blue. Následná silná prevence řasy v bazénu. Přípravek určený k aplikaci ihned po napuštění, při pravidelném provozu i extrémním zatížení bazénu. Zesílené baktericidní účinky. Slučitelný s chlorovou i bezchlorovou bazénovou chemií.


Laguna Flokul Ultra - vločkovač do bazénu

Vločkovač do bazénu Laguna Flokul Ultra - bazénová chemie určená k vyvločkování a sedimentaci nečistot v bazénové vodě. Vločkovač zajistí průzračně čistou vodu v bazénu ve velmi krátké době. Slučitelný s chlorovými a bezchlorovými dezinfekčními přípravky.


Laguna Ca - úprava vody v bazénu

Úprava vody v bazénu - bazénová chemie Laguna Ca, stabilizace minerálů a snížení tvrdosti bazénové vody. Brání vzniku usazenin, zakalené nebo mléčné vody v bazénu. Přípravek slučitelný s chlorovými a bezchlorovými dezinfekčními přípravky.


Čistič bazénu Laguna Clear - dokonalé čištění bazénů

Laguna Clear čistič bazénu, speciální přípravek bazénové chemie pro čištění bazénu před jeho napuštěním. Výrazně omezuje výskyt bakterií a řas v bazénové vodě v průběhu sezóny. Přípravek je slučitelný s chlorovou i bezchlorovou bazénovou dezinfekcí značky Laguna.


Laguna Zima - zazimování bazénu

Zazimování bazénu - bazénová chemie Laguna Zima. Dlouhodobá prevence řas a bakterií, zabrání usazení vápníku. Laguna Zima udrží kvalitu bazénové vody v zimním období a usnadní start další sezóny. Přípravek je slučitelný s chlorovou i bezchlorovou dezinfekcí.


Tester Laguna 4 v 1 - měření pH, chloru a alkalinity

Bazénový pH tester Laguna 4 v 1 ve formě papírového proužku. Změří hodnotu pH, obsah celkového, volného chloru, alkalinitu bazénové vody - najednou, jednoduše a spolehlivě.

 

 

 

Kontaktní formulář
 

Nahoru