Hlavní obsah stránky

Příslušenství k bazénům

Příslušenství k bazénům - široká nabídka originálního příslušenství Laguna představuje záruku spolehlivosti a dobré ceny. Příslušenství k bazénům bylo pečlivě vybráno na základě poptávky trhu a ověřeno v rámci běžných i zátěžových podmínek. Sortiment je neustále doplňován o novinky, nebo vylepšené varianty čímž je zaručena maximální spokojenost Vás zákazníků. Kvalitní bazénové příslušenství Laguna tvoří podstatnou část našeho programu.

 

Aktuální nabídka bazénového příslušenství Laguna:

 

Bazénový vysavač Laguna - automatický

Bazénový vysavač Laguna Rejnok včetně propojovacích hadic. Automatický bazénový vysavač pro všechny typy bazénů s filtračním systémem o průtoku min. 5m3 za hodinu. Nabízíme 2 typy provedení a barev.

 

Ruční vysavač do bazénu - Laguna Deluxe

Vysavač do bazénu DE LUXE Laguna. Ruční bazénový vysavač a kartáč pro těžce přístupná místa. Ideální pro filtrační jednotky nižšího výkonu a menší bazény. Vakuová hlava bez hadice.

 

Bazénový kartáč Laguna

Bazénový kartáč k důkladnému čištění dna i stěn bazénu. Univerzální otvor. V nabídce 2 velikosti. Originální bazénové příslušenství Laguna.

 

Plovák do bazénu - Chlorinátor Laguna

Plovák do bazénu - chlorinátor je plovoucí dávkovač pro 1 – 3 tablety s možností řízeného rozpouštění. Originální bazénové příslušenství Laguna. Nabízíme 3 velikosti chlorinátoru.

 

Bazénová síťka Laguna

Bazénová síťka - originální bazénové příslušenství značky Laguna. Vhodná pro efektivní a pohodlný sběr mechanických nečistot ze dna nebo hladiny bazénu.  

 

Bazénový teploměr Laguna

Teploměry do bazénu značky Laguna. V aktuální nabídce bazénové teploměry plovoucí nebo ponorné.

 

Lepidlo na bazény Laguna - lepidlo na PVC

Lepidlo na bazény - lepicí sada vhodná na bazénovou fólii, ale také jako univerzální lepidlo na PVC

 

Kartušový filtr Laguna

Kartušový filtr typu A. Určený pro kartušové filtrace a bazény o Ø až 460 cm a objemu nad 15 m3 vody.

 

 

 

Kontaktní formulář
 

Nahoru