Cranit Proti řasám v bazénu


      

Cranit Proti řasám je bazénová chemie sloužící k zabránění růstu řas a také k jejich likvidaci. Kapalný přípravek působí na většinu řas, zvláště při častém střídání počasí a za vysokých teplot. Aplikaci doporučujeme ihned po napuštění - počáteční dávkou a dále za běžného provozu dávkou udržovací. Použitím přípravku zabráníte vzniku zelené vody v bazénu! Cranit Proti řasám lze bez problémů použít v kombinaci s dezinfekčními přípravky. Přípravek je šetrný vůči lidskému organizmu.

Při napuštění bazénu aplikujte 30 ml na 1000 litrů (1 m3) vody a dále pak 10 ml na 1000 litrů bazénové vody každých 7 dní dávku udržovací. V případě vysokých teplot nebo střídavém počasí volte kratší intervaly dávkování.

Návod k použití: Přípravek Cranit Proti řasám dávkujte do bazénu při zapnutém filtru. Po napuštění bazénu aplikujte počáteční dávku. V případě viditelného růstu řas, opakujte počáteční dávku za 48 hodin. V průběhu běžné sezóny aplikujte udržovací dávku 1x týdně. Za horkého počasí nebo při intenzivním používání bazénu dávkujte častěji. Na konci koupací sezóny přidejte do vody udržovací dávku přípravku Cranit Proti řasám. Tato dávka je opatřením proti růstu řas v průběhu zimního období a usnadní přípravu bazénu pro následující sezónu. Pro zazimování bazénu můžete také využít produkt Cranit Zima.

Skladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 0.5 l
 

proti řasám bazénová chemie Cranit - KOH-IN

 

 


 

 Cranit bazénová chemie KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru