Čistič bazénu Laguna Clear - dokonalé čištění bazénů


     

Čistič bazénu Laguna Clear je speciální přípravek bazénové chemie pro čištění bazénu před jeho napuštěním. Výrazně omezuje výskyt bakterií a řas v bazénové vodě na začátku i v průběhu sezóny. Doporučujeme preventivní použítí i po vypuštění bazénové vody po ukončení sezóny. Čistič bazénu Clear je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

Odstraněním nečistot které tvoří vhodné prostředí pro růst bakterií a řas se výrazně omezí jejich následný výskyt v průběhu sezóny.

Na stěnách a dně bazénu se usazují nečistoty (kožní tuk, vyloučená tvrdost vody, prach apod.) tvořící vhodnou půdu pro růst bakterií a řas. Tyto nečistoty se velmi špatně odstraňují běžnými prostředky, které většinou ani neničí zárodky nežádoucích organizmů.

Aplikujte přípravek Laguna Clear alespoň jednou ročně na znečištěná místa dna i stěny vypuštěného bazénu!

Čistič bazénu se používá jako běžný mycí prostředek. Využijte balení v rozprašovači nebo nanášejte hadrem případně houbou na stěny a dno vypuštěného bazénu. Nechte působit 10 – 15 minut. Větší nánosy odstraňte mechanicky a nakonec opláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte.

Skladovatelnost: min. 18 měsíců

Dostupná balení: 0.5 l spray, 1 l
 

čistič bazénu Laguna clear - KOH-IN    Čištění bazénu Laguna clear spray - KOH-IN   

 

 


 

 Laguna bazénová chemie a příslušenství KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru