Laguna ALG Blue - likvidace řasy v bazénu


    

Řasy v bazénu účinně zlikviduje přípravek Laguna ALG Blue – bazénová chemie určená jako silná prevence a rychlá likvidace řasy v bazénu. Kapalný přípravek doporučujeme aplikovat ihned po napuštění a dále při pravidelném provozu bazénu, častých změnách počasí, vysokých teplotách nebo při vysokém provozním zatížení bazénu.

Negativní faktory jako bouřkové počasí, zvýšené teploty, časté používání bazénu a nedostatečná filtrace mohou podpořit růst řas ( zelená voda v bazénu ). Ty vytvářejí na stěně a dně bazénu slizká místa a vytvářejí ideální podmínky pro růst bakterií.

Laguna ALG Blue proti všem běžným řasám má výrazné baktericidní účinky. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky do bazénu. Je velmi šetrný vůči lidskému organizmu. Byl testován na kožní a oční dráždivost s negativním výsledkem.

Přípravek proti řasám a bakteriím se používá v preventivních dávkách pravidelně 1x týdně. Při zvýšené zátěži i v kratších intervalech.

Při napuštění bazénu aplikujte 30 ml/1000 l jako počáteční dávku a dále pak 10 ml/1000 l vody každých 7 dní jako udržovací dávku.

V extrémních podmínkách podpořte účinky šokovými dezinfekčními přípravky (např. Laguna chlor šok nebo Laguna OXI šok), následně mechanicky odstraňte zbytky mrtvých řas a aplikujte počáteční dávku přípravku ALG proti řasám. Po vyřešení problému pokračujte dávkou udržovací.

Obsahuje: polymerní kvartérní amoniová sůl

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l
 

ALG Blue proti řasám - KOH-IN      

 


 

 Laguna bazénová chemie a příslušenství KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru