pH Plus Laguna - zvýšení pH v bazénu


     

pH Plus - bazénová chemie na zvýšení pH v bazénu. Laguna pH Plus udrží kyselost bazénové vody v ideálním rozmezí pH 6,8 – 7,6 pro optimální působení chlorové dezinfekce i ostatních přípravků upravujících kvalitu vody v bazénu. Přípravek Laguna pH Plus se používá v rámci průběžné údržby (snížení hodnoty pH), při prvním napuštění bazénu a při každém jeho dopouštění. Přípravek pH lze aplikovat s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

Pro ideální působení chloru bez vedlejších účinků je nutné udržet hodnotu pH bazénové vody v rozmezí 6,8 – 7,6. Za těchto podmínek působí dezinfekční a ostatní přípravky bazénové chemie s maximální účinností. Při hodnotách pH nad 7,6 se v bazénové vodě mohou vyskytovat zákaly způsobující ucpání filtru, snížení účinnosti dezinfekčních přípravků, zápach chloru, podráždění očí a pokožky. Hodnotu pH kontrolujte minimálně 1x týdně pomocí bazénového testeru Laguna 4 v 1.

Granulát Laguna pH Plus se rozpustí ve vodě a postupně přilévá do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Aplikací 10g/1000 l (1 rovná polévková lžíce) snížíte hodnotu pH v bazénu o 0,2.

Složka: uhličitan sodný

Skladovatelnost: min. 18 měsíců

Dostupná balení: 0,9 kg, 3 kg


ph Plus Laguna - KOh-IN  

 

 


 

 Laguna bazénová chemie a příslušenství KOH-IN


 

 

 

 

 

Nahoru