Chlorové tablety Laguna Mini - tablety do malých bazénů


    

Chlorové tablety Laguna Mini - základní dezinfekční produkt bazénové chemie určený pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů především pak menších a dětských bazénků. Průběžně zabraňuje tvorbě všech běžných druhů řas nebo bakterií a udržuje vodu čistou po stránce estetické i hygienické. Chlorové tablety Laguna Mini je vhodné používat následně – ihned po napuštění bazénu a počáteční šokové dezinfekci přípravkem laguna Chlor Šok nebo Laguna Modrý Šíp.

Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

Aplikace Chlorových tablet následující den po šokové dezinfekci nové bazénové vody do skimmeru nebo plováku. Při zapnutém filtračním zařízení. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu! (mohou způsobit vybělení folie v místě styku)

Dle teploty bazénové vody každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety (20 – 40g) na 2 000 (2m3). Doporučujeme 1 tabletu do teploty 25°C a 2 tablety nad 25°C.

Složka: kyselina trichlorisokyanurová

Skladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg
 

Chlorové tablety mini - KOH-IN        

 

 


 

 Laguna bazénová chemie a příslušenství KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru