Chlor Šok Laguna - šokový chlor do bazénu


     

Chlor Šok Laguna - bazénová chemie určená k rychlé dezinfekci bazénové vody při pravidelném provozu a za extrémních zátěžových podmínek (vysoké teploty, velký počet koupajících, bouřkové počasí apod.). Laguna chlor šok v krátké době likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Používá se ihned po napuštění a dále dle potřeby při pravidelném provozu bazénu. Přípravek má velmi rychlý - šokový nástup dezinfekčního účinku.

Chlorové přípravky bazénové chemie uvolňují chlor, čímž dochází k dezinfekci bazénové vody a likvidaci mikroogranismů. Vlivem běžného provozu se do bazénu zanášejí různé nečistoty z koupajících nebo i z vnějšího prostředí a vytvářejí ideální prostředí pro tvorbu bakterií, řas, virů apod. V případě většího zatížení bazénu vlivem počasí nebo počtem koupajících probíhá množení mikrooganizmů rychleji. Z toho důvodu je pravidelná i šoková dezinfekce nutností.

Granulát Laguna Chlor Šok se rozpustí ve vědru a dávkuje při zapnuté filtraci přímo do bazénu nebo do skimmeru.
Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

Šoková dávka 10 g/1000 l (1 rovná polévková lžíce). Při pravidelném provozu 5 g/1000 l bazénové vody (1 kávová lžička).

Složka: dichlorisokyanurát sodný

Skladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg, 2.5 kg, 9 kg, 45 kg
 

Chlor šok Laguna - KOH-IN     

 


 

Laguna bazénová chemie a příslušenství KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru