Zazimování bazénu

    

Zazimování bazénu  přípravkem Laguna Zima. Bazénová chemie určená k zazimování bazénů s dlouhodobou působností proti tvorbě řas, baktérií a možnému usazování vápníku. Laguna Zima zachová kvalitu bazénové vody v zimním období a výrazně usnadní start další sezóny. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

Aplikace 500 ml / 10 000 l (10m3) zajistí zazimování bazénu a uchování kvality bazénové vody pro bezproblémové zahájení provozu bazénu do další sezóny. Nezamezí zamrznutí vody!

Přípravek pro zazimování bazénu - Laguna zima se bez ředění nalije do bazénu, voda se řádně promíchá, následně se sníží hladina vody, odmontuje příslušenství bazénu a bazén se zakryje fólií. Usazeniny, které vzniknou po odpouštění vody doporučujeme očistit přípravkem Laguna Clear.

Složka: kvartérní amoniová sůl

Skladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l
 

Zazimování bazénu - Laguna Zima - Chemie-Bazenova.cz        

 


 

     

 Údržba bazénu v zimním období - zazimování bazénu. Cranit Zima v kapalné formě působí proti usazování vápenatých usazenin, tvorbě řas nebo bakterií a usnadňuje čištění bazénu na jaře. Zachovává kvalitu bazénové vody, umožňuje rychlý a bezproblémový start sezóny za vynaložení minimálních investic.

Dávkování přípravku Cranit Zima cca 500 ml na 10 000 litrů (10 m3) bazénové vody dle její tvrdosti, pro vodu nad 10 °N je potřeba větší množství.

Návod k použití: Bazén na přezimování připravte dle pokynů výrobce pro zimní údržbu bazénů. Vypusťte vodu až pod skimmer a zpětné trysky, odmontujte všechny odpojitelné hadice a příslušenství. Do zbývající vody, přidejte přípravek Cranit zima. Potřebné množství zřeďte 1:10 - 20 vodou v plastové nádobě a vlijte do bazénu. Bazén můžete zakrýt plachtou. Přípravek na zazimování bazénu Cranit Zima nezabrání zamrznutí vody!

Skladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l
 

zazimování bazénu Cranit Zima - KOH-IN      

 


 

Laguna bazénová chemie a příslušenství - KOH-IN        Cranit bazénová chemie - KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru