Triplex tablety

     

Triplex tablety do bazénu Laguna s trojím účinkem: dezinfekce, předcházejí vzniku řas, odstraní nečistoty vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3 v 1 multifunkční tablety do bazénu zajistí komplexní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

Přípravek Laguna Triplex tablety zajišťuje průběžnou dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas a napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace - vločkováním.

Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

200 g tableta ošetří asi 30 000l (30m3) bazénové vody na 5 – 7 dní. Dávkování do skimmeru nebo plováku. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu!

Složka: Kyselina trichlorisokyanurová, síran měďnatý, síran hlinitý

Sladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg, 1.6 kg, 2.4 kg, 5 kg, 10 kg
 

Triplex tablety Laguna - Chemie-Bazenova.cz     

 


 

      

Cranit Triplex tablety multifunkční bazénová chemie pro celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody. Tablety do bazénu Cranit dezinfikují, vyvločkují nečistoty flokulací, likviduje řasy a zabraňuje jejich růstu. Přípravek Triplex tablety zajistí údržbu bazénové vody za běžných podmínek.

Použitím 1 – 2 Triplex tablet (200g) ošetříte cca 30 m3 bazénové vody na 6 – 8 dnů.

Návod k použití: Před prvním použitím Triplex tablet Cranit upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 a proveďte počáteční šokovou dezinfekci vody granulátem Cranit chlor šok. Tablety dávkujte sběračem (skimmerem), plovákem nebo jiným dávkovačem při zapnutém filtru. Udržujte obsah aktivního chlóru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l a pH 6,8 - 7,6. Obsah chloru a hodnotu pH kontrolujte alespoň 1x týdně pomocí testeru Cranit 4 v 1.

Skladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg, 2.4 kg

 

Triplex tablety Cranit - KOH-IN       


 


 

Laguna bazénová chemie a příslušenství - KOH-IN        Cranit bazénová chemie - KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru