Tablety do bazénu - quatro

     

Tablety do bazénu Laguna se čtyřmi účinky: dezinfekce, likvidují řasy, odstraní nečistoty vločkováním a stabilizují chlor. Laguna Quatro 4 v 1 multifunkční tablety do bazénu plně zajistí průběžnou údržbu bazénové vody za běžného provozu.

Přípravek Laguna Quatro tablety do bazénu zajistí dezinfekci vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, průběžnou prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí vločkování s následnou sedimentací. Navíc oproti přípravku Laguna Triplex stabilizují chlor v bazénové vodě.

Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.

200 g tableta ošetří asi 30 000 l (30m3) bazénové vody na 5 – 7 dní. Dávkování do skimmeru nebo plováku. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu!

Složka: Kyselina trichlorisokyanurová, síran měďnatý, síran hlinitý

Sladovatelnost: min. 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg, 2.4 kg, 5 kg, 10 kg
 

Multifunkční tabelty Laguna Quatro - Chemie-Bazenova.cz     

 


 

      

Cranit Quatro - multifunkční tablety do bazénu. Moderní víceúčelový přípravek pro celosezónní průběžnou údržbu bazénové vody. Cranit Quatro tablety zajistí průběžnou dezinfekci, likviduje bakterie a řasy, zabraňuje jejich růstu, vyvločkuje nečistoty a navíc stabilizuje aktivní chlor. Multifunkční tablety do bazénu Cranit Quatro pro plnohodnotnou údržbu bazénové vody za běžných podmínek.

Použitím 1 – 2 multifunkčních tablet Quatro Cranit  (200g) ošetříte cca 30 m3 bazénové vody na 6 – 8 dnů.

Návod k použití: Před použitím Quatro tablet Cranit upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 a proveďte počáteční šokovou dezinfekci vody granulátem Cranit chlor šok. Tablety dávkujte sběračem (skimmerem), plovákem nebo jiným dávkovačem při zapnutém filtračním zařízení. Následně udržujte obsah aktivního chlóru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l a pH 6,8 - 7,6. Kontrolu doporučujeme optimálně 1x týdně pomocí testeru Cranit 4v1.

Skladovatelnost: min. ... měsíců

Dostupná balení: 1 kg, 2.4 kg
 

Quatro tablety Cranit - KOH-IN       

 

 


 

Laguna bazénová chemie a příslušenství - KOH-IN        Cranit bazénová chemie - KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru