Bezchlorová bazénová chemie - dezinfekce bazénové vody

 

Laguna OXI junior - průběžná bezchlorová dezinfekce

          

 Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI junior je kyslíková průběžná dezinfekce bazénové vody. Jedná se o vhodnou kombinaci aktivních látek vysokého dezinfekčního účinku. Bezchlorová chemie Laguna OXI je maximálně šetrná vůči lidskému organizmu, životnímu prostředí a je neagresivní k materiálům bazénu. Lze kombinovat s ostatními pomocnými přípravky značky Laguna na úpravu bazénové vody.

Laguna OXI junior využívá působení peroxidu vodíku a stříbra k průběžné dezinfekci bazénové vody. Bezchlorová chemie pro všechny typy bazénů včetně dětských s filtrací i bez filtrace. Výrazné účinky proti bakteriím, řasám, houbám, plísním, mykobakteriím a virům. Ošetřená voda nepáchne po chloru a nedráždí oči, sliznici a kůži. Ve vodě nevznikají škodlivé produkty chlorace. Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI je biologicky odbouratelná. Ideální pro děti, citlivé nebo alergické osoby.

Aplikace kapalného přípravku se provádí přímo do bazénu 1 - 2 x týdně - vždy bez přítomnosti osob v bazénu. Koupání je možné ihned po krátkém promíchání bazénové vody.

Dávkování cca 75 ml/1000 l (1m3) vody. Tímto se vpraví cca 4 mg aktivního kyslíku na 1l bazénové vody. Ideální obsah aktivního kyslíku je 5 - 10 mg/l. K měření doporučujeme Laguna - tester pH/O2.

Řadu dezinfekční bezchlorové bazénové chemie Laguna OXI lze účinně kombinovat s produkty: Laguna pH, Laguna Ca, Laguna flokul ultra, Laguna zima atd.

Neprovádějte chlorovou dezinfekci současně s kyslíkovou!

Obsahuje: peroxid vodíku a další složky

Dostupná balení: 0,5 l, 1 l

 Bezénová chemie bezchlorová Laguna OXI junior - KOH-IN      

 

 


 

Laguna OXI šok - šoková bezchlorová dezinfekce

          

Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI šok je kyslíková okamžitá - šoková dezinfekce bazénové vody. Jedná se o vhodnou kombinaci aktivních látek velmi vysokého a rychlého dezinfekčního účinku. Doporučujeme při vysokém zatížení bazénu koupajícími nebo s ohledem na extrémní počasí. Bezchlorová chemie Laguna OXI je maximálně šetrná vůči lidskému organizmu, životnímu prostředí a je neagresivní k materiálům bazénu. Lze kombinovat s ostatními pomocnými přípravky značky Laguna na úpravu bazénové vody.

Laguna OXI šok využívá ideální kombinaci účinných látek k rychlé šokové a následně průběžné dezinfekci bazénové vody bez použití chloru. Bezchlorová chemie pro všechny typy bazénů včetně dětských s filtrací i bez filtrace. Výrazně rychlé účinky proti bakteriím, řasám, houbám, plísním, mykobakteriím a virům. Ošetřená voda nepáchne po chloru a nedráždí oči, sliznici a kůži. Ve vodě nevznikají škodlivé produkty chlorace. Přípravek bezchlorové bazénové chemie Laguna OXI je biologicky odbouratelný. Ideální pro děti, citlivé nebo alergické osoby.

Laguna OXI šok v kapalné formě se přidává přímo do bazénu 1 – 2 x měsíčně jako prevence nebo dle potřeby s ohledem na zatížení bazénu. Ošetření se provádí bez přítomnosti osob v bazénu, koupat se je možno po cca 1 hodině po aplikaci.

Dávkování cca 75 ml/1000 l (1m3) vody. Tímto se vpraví cca 8 mg aktivního kyslíku na 1l bazénové vody. Ideální obsah aktivního kyslíku je 5 - 10 mg/l. K měření doporučujeme Laguna - tester pH/O2.

Řadu výrobků bezchlorové bazénové chemie Laguna OXI lze účinně kombinovat s přípravky: Laguna pH, Laguna Ca, Laguna flokul ultra, Laguna zima atd.

Neprovádějte chlorovou dezinfekci současně s kyslíkovou!

Obsahuje: peroxid vodíku a další složky

Dostupná balení: 0,5 l, 1 l

 Bazénová chemie bezchlorová Laguna OXI šok - KOH-IN       

 

 


 

Laguna bazénová chemie a příslušenství - KOH-IN

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru