Vločkovač

    

Vločkovač Flokul ultra - bazénová chemie Laguna určená k vyvločkování a sedimentaci mikroskopických nečistot v bazénové vodě. Vločkovač Flokul ultra zajistí průzračně čistou vodu v bazénu a to v krátké době. Doporučujeme při pravidelném provozu, při vzniklých zákalech anebo jen k projasnění bazénové vody. Přípravek je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

Koloidní nečistoty v bazénové vodě zhoršují její vzhled i hygienickou kvalitu. Částice obalují bakterie a viry které a tím lépe vzdorují dezinfekci. Přípravek vytvoří větší shluky a následnou sedimentaci těchto složek. Účinnou filtrací se dosáhne dokonalého vyčeření bazénové vody.

Použití vločkovače Laguna Flokul Ultra je vhodné preventivně, aby nedošlo k zakalení vody nebo k odstranění již vzniklých nečistot a zákalu. Vytvořené větší shluky doporučujeme odfiltrovat nebo odsát ze dna bazénu.

Dávkování 3 – 6 ml/1000 l bazénové vody dle aktuálního stavu. Díky speciální složce je účinek vločkovače velmi rychlý.

Složka: předpolymerovaný chlorid hlinitý

Skladovatelnost: min. 18 měsíců

Dostupná balení: 0,5 l, 1 l
 

Vločkovač Laguna flokul ultra - Chemie-Bazenova.cz        

 


 

    

Cranit Flokul ULTRA vločkovač do bazénu  - bazénová chemie určena k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot. Jeho působením se zvyšuje účinnost pískového filtru a dochází k odstranění nejmenších částic z bazénové vody. Použitím vločkovače se voda stává průzračnou a jiskřivě čistou. Doporučujeme také použití v případě zákalu bazénové vody i přes správné hodnoty pH a aktivního chlóru. Vločkovač do bazénu Flokul ULTRA je slučitelný s chlórovými i bezchlórovými dezinfekčními přípravky.

Vločkovač do bazénu Cranit se dávkuje: 3 - 6 ml přípravku na 1000 l (1 m3) vody.

Návod k použití: Před použitím flokulantu upravte hodnotu pH bazénové vody na cca 6,8 přípravkem Cranit pH minus nebo Cranit pH plus. Potřebnou dávku vločkovače Cranit Flokul ULTRA rozmíchejte v 10 litrech vody v umělohmotné nádobě, při zapnutém filtračním zařízení pomalu vlijte do sběrače - skimmeru nebo rovnoměrně rozlijte po hladině. Filtraci nechte běžet několik hodin. Po dokonalému rozmíchání přípravku ve vodě nechte odstát při vypnutém filtračním zařízení cca 10 hodin. Případné vysrážené nečistoty usazené na dně bazénu odsajte ponorným vysavačem.

Skladovatelnost: min. 18 měsíců

Dostupná balení: 0,5 l, 1 l


vločkovač Cranit flokul ultra - KOH-IN          


 

Laguna bazénová chemie a příslušenství - KOH-IN        Cranit bazénová chemie - KOH-IN

 

 

 

 

 

 

Nahoru